Vista explosionada réfrigérateur BLUESKY BRT100X-10 BRT100X.10 BRT100X10
Asistente de reparación Powered by ChatGPT
Lista de piezas de repuesto
SUPPORT Froid COMPRESSEUR
SUPPORT Froid COMPRESSEUR
Posición: 2
COMPRESSEUR Froid JK1080Y
COMPRESSEUR Froid JK1080Y
Posición: 6
CORDON Froid ALIMENTATION
CORDON Froid ALIMENTATION
Posición: 11
DESSUS Froid TOP 500 X 545
DESSUS Froid TOP 500 X 545
Posición: 12
Taquet
Taquet
Posición: 15
CHARNIERE SUPERIEURE
CHARNIERE SUPERIEURE
Posición: 16
VIS SUPPORT LAMPE
VIS SUPPORT LAMPE
Posición: 17
INTERRUPTEUR Froid LUMIERE
INTERRUPTEUR Froid LUMIERE
Posición: 18
CHARNIERE Froid INFERIEURE
CHARNIERE Froid INFERIEURE
Posición: 19
VIS Froid FIXATION
VIS Froid FIXATION
Posición: 20
PIED
PIED
Posición: 21
PIED Réfrigérateur
PIED Réfrigérateur
Posición: 22
TappingScrew
TappingScrew
Posición: 23
CROCHET Froid SUR BATI
CROCHET Froid SUR BATI
Posición: 24
POIGNEE Réfrigérateur PORTE FREEZER
Posición: 25
AXE Froid PORTILLON FREEZER
AXE Froid PORTILLON FREEZER
Posición: 26
JOINT Froid PORTE FREEZER
JOINT Froid PORTE FREEZER
Posición: 27
CONTRE PORTE Froid FREEZER
CONTRE PORTE Froid FREEZER
Posición: 28
FACADE Froid Porte FREEZER 405*185 =PORTE COMPLETE
Posición: 29
CHARNIERE PORTE CONGELATEUR
CHARNIERE PORTE CONGELATEUR
Posición: 30
PLAFONNIER Froid LAMPE
PLAFONNIER Froid LAMPE
Posición: 31
BOITE THERMOSTAT
BOITE THERMOSTAT
Posición: 32
AMPOULE Froid 10W E14
AMPOULE Froid 10W E14
Posición: 33
DOUILLE Froid LAMPE
DOUILLE Froid LAMPE
Posición: 34
THERMOSTAT Froid WK-0004-EDZ2411
Posición: 35
MANETTE Froid THERMOSTAT BLEU 1 A 6 + OFF
Posición: 36
ECROU Froid
ECROU Froid
Posición: 37
CLAYETTE Froid VERRE 404*294
CLAYETTE Froid VERRE 404*294
Posición: 38
ENJOLIVEUR VITRE 412MM
ENJOLIVEUR VITRE 412MM