Помічник з ремонтуPowered by ChatGPT
Список запасних частин
SUPPORT Froid GLISSIERE BAC Gauche
Позиція: 20
SUPPORT Froid GLISSIERE BAC DROIT
Позиція: 30
PIED Froid AVANT
Позиція: 40
CACHE Froid CHARNIERE
Позиція: 160
AMPOULE Froid 25W E14 82*25
Позиція: 310
COMPRESSEUR Froid EMBRACO EMT30CDP
Позиція: 360
JOINT Froid COMPRESSEUR
Позиція: 380
CONDENSATEUR Froid 2.5UF +CABLE+DETROMPEUR
Позиція: 420
JOINT Froid SILENT BLOC
Позиція: 430
JOINT Froid SILENT BLOC
Позиція: 440
CACHE Froid
Позиція: 450
SUPPORT Froid PLATINE
Позиція: 460
VIS Froid TOLE
Позиція: 510
DESHYDRATEUR Froid 15G
Позиція: 540
BAC Froid COMPRESSEUR
Позиція: 570
CLAYETTE Froid VERRE 396*295
Позиція: 580
ENJOLIVEUR Froid Avant CLAYETTE
Позиція: 620
CLAYETTE Froid 1/2 ARRIERE CPLT 513*164
Позиція: 630
ENJOLIVEUR Froid AR CLAYETTE
Позиція: 640
GLISSIERE Froid Droit ou Gauche
Позиція: 650
GLISSIERE Froid DROITE OU GAUCHE
Позиція: 660
GLISSIERE Froid Droit ou Gauche BAC Inférieur
Позиція: 670
SONDE Froid
Позиція: 760
MOTEUR Froid VENTILATEUR 12V
Позиція: 780
DESSUS Froid BAC LEGUMES Inférieur
Позиція: 840
BAC Froid LEGUMES SUPERIEUR TRANSPARENT VERT 460*441*166 15927
POIGNEE Froid PORTE 750MM DECOMPRESSION (entraxe 660mm)